Yayında olan kitapları satın almak için “satın al” butonuna tıklayın.

Photoshop Kitabı

Photoshop’u inceleyen eşsiz olan bu eser, Masaüstü yayıncılık, web ve fotoğraf alanlarında Adobe Photoshop’un kullanımına yönelik püf noktaları ve uygulama örneklerini içerir.

Dijital Fotoğrafçılık

Fotoğraf makinesi ve kadraj; bu bakış açısını aktarmak için sadece bir araçtır. Tabi bu aracı da en iyi şekilde kullanıp en uygun çekim tekniklerini uygulamak bu kitabın asıl hedeflerindendir.

Grafik Tasarım Rehberi

Grafik Tasarım Rehberi, adı gibi grafik tasarımın başlangıcından günümüze gelene kadar bir grafik tasarımcının bilmesi gereken temel bilgileri içeren bir rehberdir.

Kitapta; Adobe Illustrator CC, Adobe Photoshop CC ve Adobe Indesign CC programlarını satın alma aşamasından başlayarak programların kısayollarını, üst menü ve komutlarını, araç ve panellere ait ipuçlarını ve grafik tasarım ürünlerinin uygulamalarını bulacaksınız. Vektör illustrasyon çizimi, kurumsal tasarım aşamaları, tasarımın baskıya hazırlanması, baskı yöntemleri, baskı teknolojilerinde kullanılan cilt ve kâğıt çeşitleri gibi teknik terimleri ve kullanımlarını kitabın yanı sıra eğitim videoları ile de takip edebileceksiniz.

Ege ile Ece

Ege ile Ece Serüvenleri – Özge Mardi Bayar

Ege ile Ece Tüm Kitapları

Ege ile Ece’nin kitaplarını aşağıdaki linkten

satın alabilirsiniz.

Ege ile Ece – Özge Mardi Bayar

Yayınevi